Teczki biznesowe to absolutnie niezbędny dodatek dla aktywnych zawodowo kobiet i mężczyzn. Prezentowane w Royal Point teczki biznesowe to modele adresowane do osób ceniących sobie ład i dobrą organizację swojego otoczenia. Teczka damska z naszej kolekcji cechuje się wysoką jakością wykonania, doborem najlepszych materiałów oraz wysoką funkcjonalnoścą. Oferujemy modele czołowych polskich producentów oraz światowych projektantów. Teczki biznesowe z powodzeniem zmieszczą dokumenty, urządzenia elektroniczne jak tablet, czy laptop, a także liczne drobiazgi, których nie brakuje w standardowej kobiecej torebce. Odkryj swój biznesowy styl z naszą pomocą! My zajmiemy się błyskawiczną dostawą wybranego modelu.
WIĘCEJ: WSZYSTKIE TOREBKI

Prowadzisz firmę i szukasz teczek do twojego biznesu?

Przygotowaliśmy specjalne możliwości dla naszych klientów biznesowych. Duża oferta produktowa oraz elastyczność działania przełożyły się na owocną współpracę z licznymi agencjami reklamowymi oraz firmami z przeróżnych branż. Staramy się działać wedle zasady, iż nie ma rzeczy nie do zrobienia. Przy odpowiednim poziomie chęci i determinacji wszystko jest wykonalne – a chęci nam nie brakuje…

Co możemy Państwu zaoferować?

Po pierwsze asortyment – setki produktów widocznych na naszej stronie oraz dodatkowo, jeżeli wykazują Państwo taką potrzebę, wiele dodatkowych, których z różnych względów tutaj nie prezentujemy. Staramy się dostosowywać ofertę produktową do Państwa preferencji, a udaje nam się to dzięki licznym kontaktom z producentami czy wyłącznymi dystrybutorami. Oczywiście ceny również ustalamy wtedy indywidualnie.

Po drugie – szeroki wachlarz usług. Na niemal wszystkich oferowanych przez nas produktach można przeprowadzić proces indywidualizacji. Najczęściej produkty personalizowane są poprzez umieszczenie na nich logotypu firmy. W tym celu stosujemy różnego rodzaju metody, których dobór uzależniony jest od rodzaju produktu, ilości nabywanych produktów oraz możliwości finansowych klienta. Najczęściej stosowane formy indywidualizacji to:

1. Tłoczenie matrycowe

To metoda stosowana na produktach skórzanych. Polega na umieszczeniu na produkcie znaków czy napisów za pomocą rozgrzanej matrycy. Wytłoczona w ten sposób treść daje świetny efekt wizualny i jest kojarzona z dużym prestiżem firmy.

2. Tłoczenie laserowe

Metoda stosowana zarówno na produktach skórzanych jak i na innych materiałach. W ten sposób swój znak firmowy można umieścić również na długopisie, rączce parasola czy na drewnianym pudełku.

3. Znakowanie przy użyciu plastizolu

Metoda najlepiej sprawdzająca się w przypadku miękkiego bagażu. Jedno lub wielokolorowe napisy można zamieścić na niemal każdej poliestrowej walizce.

Wszystkie warunki dla tego typu zamówień, jak czas realizacji, ceny, czy sposób znakowania są zawsze ustalane indywidualnie, tak by w pełni zrealizować oczekiwania każdego Klienta.

Tak przygotowane produkty mogą posłużyć jako gadżet reklamowy, dzięki któremu Państwa Klienci nigdy nie zapomną o Państwa marce. Świetnie nadają się również jako prezenty dla pracowników, czy np. narzędzia pracy dla przedstawicieli handlowych. Jednym słowem – doskonała promocja Państwa marki.

W przypadku zainteresowania ofertą produktów i usług zachęcamy do kontaktu z nami.