Szukasz alternatywy dla ciężkiej teczki, zbyt dużej torby, czy plecaka? Poznaj saszetki skórzane z kolekcji Royal Point. Zawieszona na ramieniu nie będzie przeszkadzać, nie będzie krępować, a jednocześnie zapewni łatwy dostęp do niezbędnych drobiazgów, jak portfel czy telefon. Poprzez saszetki męskie rozumiemy modny i elegancki fason, wysoką jakość materiałów oraz precyzję wykonania. Wszystko to sprawi, że wybrana saszetka męska będzie Twoim towarzyszem przez długi czas. Saszetka, oprócz swego praktycznego aspektu, stanowić będzie też doskonałe uzupełnienie modnej, męskiej garderoby.

WIĘCEJ:  WSZYSTKIE TORBY MĘSKIE

Najpopularniejsze modele saszetek z paskiem do reki

Saszetka skórzana na dokumenty

Fason nie tylko ponadczasowy ale i wygodny. Nie wymaga dużych rozmiarów, ponieważ dokumenty np samochodowe, mieszczą się już w saszetce o wymiarach 12x14cm. Takie saszetki są nie tylko lekkie ale i eleganckie fasonowo. Wykonane z miękkiej, licowej skóry naturalnej, są eleganckim dodatkiem galanteryjnym do każdej męskiej stylizacji wyjściowej i casual.

Saszetka do paska

saszetka męska
Modelowy przykład saszetki do paska / biodrowej.

Najlepsze saszetki do ręki dla mężczyzn znajdziecie TUTAJ na Belveder.com.pl

Inne rodzaje saszetek nerek na pas, młodzieżowe i dla nastolatków

saszetka pasek
narka we wzory azteckie
saszetka dla nastolatka
nerka młodzieżowa sportowa

młodzieżowa nerka
nerka dla nastolatki błyszcząca

Zastanawiacie się gdzie kupić takie nerki jak powyżej? Zajrzyjcie do naszego klubu zakupowego Royal Point w odpowiednie kategorie saszetkami.